pagrindinį puslapį > Susisiekite su mumis
Tel: + 86-29-86105123
Faksas: + 86-29-86513529
E-mail:Manager@rejeegroup.com
Adresas: Rm 10802, Block B, Kairui Building, Xi'an ekonominės plėtros zona, Kinija.
Vadybininkas

Vadovas: Eva Hui

El. paštas:Eva@rejeegroup.com

Pardavimo vykdomosios

Pardavimo vykdomosios valdžios: Natalie

El. paštas: Natalie@rejeegroup.com

Pardavimų atstovas

Pardavimų atstovas: Erikas

El. paštas:Eric@rejeegroup.com


Pardavimų atstovas: Vincentas

El. paštas:Vincent@rejeegroup.com


Pardavimo Merchandiser

Pardavimo Merchandiser: Emma

El. paštas:Emma@rejeegroup.com

Pardavimo Merchandiser: Tomas

El. paštas:Thomas@rejeegroup.com

Paslaugas po pardavimo

Po pardavimo paslaugos: Jason

El. paštas:Jason@rejeegroup.com


Po pardavimo paslaugos: Kevin

El. paštas:Kevin@rejeegroup.com


Techninis personalas

Techninis personalas: Alanas

El. paštas:Technical@rejeegroup.com


Iždininkas

Iždininkas: Julija

El. paštas:Julia@rejeegroup.com




Produktai